Meetup „Analityka danych z Google Cloud” – zapraszam na moją prelekcję (nagranie)

Serdecznie zapraszam na wydarzenie „Analityka danych z Google Cloud” organizowane przez FOTC z partnerstwem Google Cloud.

Wydarzenie odbędzie się online 22 września 2021 roku w godzinach 09:30-11:30.

W programie:

  • Bartosz Lewicki (FOTC) – 8 wskazówek usprawniających codzienną pracę w Arkuszach Google
  • Kacper Ptasiński (Google Cloud) –  Poznaj moc Arkuszy Google, czyli analizowanie Big Data przy wykorzystaniu Connected Sheets
  • Wojciech Szczepanik (Developico) – Niestandardowe źródła danych w AppSheet. BigQuery, Connected Sheets czy SQL?
  • Kamil Ciukszo (Alterdata.io) – Jak zbudować analitykę w firmie w oparciu o BigQuery?
 
Na koniec odbędzie się krótka sesja Q&A.

O czym będę opowiadał?

Które źródło danych wybrać? Czy moja licencja na to pozwala? Jak to skonfigurować? Jak nie zwariować od ilości danych? W trakcie prezentacji Wojciech odpowie na te pytania, aby wskazać moc możliwości, w których można użyć AppSheet. Nie obejdzie się bez AppSheet Automation!

Nagranie

Inne wpisy
2 listopada 2021
Chcesz nauczyć się obsługi AppSheet? Potrzebujesz szkolenia lub kursu krok po kroku? Sprawdź najnowszy program szkoleniowy na Akademii Aplikacji
3 października 2021
Zapraszam do pierwszego wpisu dotyczącego przykładowego użycia aplikacji stworzonej w AppSheet w branży budowlanej i instalatorskiej i nowych pomysłach w samym zarządzaniu i planowaniu pracy.
16 czerwca 2021
To może być dobry wstęp do kolejnych (technicznych) certyfikatów, ale osobiście upatruję tu świetną szansę również dla Citizen Developerów, którzy będą korzystać z narzędzi No-Code takich jak AppSheet.
14 czerwca 2021
Pierwszy krok jest najważniejszy. Technologiczny krok naprzód firmy FIRETECH razem z AppSheet i moim wsparciem okazał się bardzo owocny. Case study.
14 czerwca 2021
Serdecznie zapraszam na webinar Akademii Aplikacji dotyczący AppSheet. Razem ze mną wystąpi Łukasz Falaciński.