Meetup „Analityka danych z Google Cloud” – zapraszam na moją prelekcję (nagranie)

Serdecznie zapraszam na wydarzenie „Analityka danych z Google Cloud” organizowane przez FOTC z partnerstwem Google Cloud.

Wydarzenie odbędzie się online 22 września 2021 roku w godzinach 09:30-11:30.

W programie:

  • Bartosz Lewicki (FOTC) – 8 wskazówek usprawniających codzienną pracę w Arkuszach Google
  • Kacper Ptasiński (Google Cloud) –  Poznaj moc Arkuszy Google, czyli analizowanie Big Data przy wykorzystaniu Connected Sheets
  • Wojciech Szczepanik (Developico) – Niestandardowe źródła danych w AppSheet. BigQuery, Connected Sheets czy SQL?
  • Kamil Ciukszo (Alterdata.io) – Jak zbudować analitykę w firmie w oparciu o BigQuery?
 
Na koniec odbędzie się krótka sesja Q&A.

O czym będę opowiadał?

Które źródło danych wybrać? Czy moja licencja na to pozwala? Jak to skonfigurować? Jak nie zwariować od ilości danych? W trakcie prezentacji Wojciech odpowie na te pytania, aby wskazać moc możliwości, w których można użyć AppSheet. Nie obejdzie się bez AppSheet Automation!

Nagranie

Inne wpisy
15 marca 2022
Certyfikacja na poziomie profesjonalnym obejmuje kluczowe techniczne funkcje pracy i oceniają zaawansowane umiejętności w zakresie projektowania, wdrażania i zarządzania Google Workspace.
15 lutego 2022
Minęły ponad dwa lata od przejęcia AppSheet przez Google Cloud. Co zmieniło się przez ten czas? Jakie nowości wprowadził AppSheet? Opowiemy o planach na przyszłość, ale też o najczęstszych i najciekawszych przykładach wdrożeń AppSheet.
17 stycznia 2022
Dołącz do serwera na Discord, w którym wspólnie pomagamy sobie przy projektach tworzonych w AppSheet. Dyskutujemy na tematy No-Code'u!
2 listopada 2021
Chcesz nauczyć się obsługi AppSheet? Potrzebujesz szkolenia lub kursu krok po kroku? Sprawdź najnowszy program szkoleniowy na Akademii Aplikacji
3 października 2021
Zapraszam do pierwszego wpisu dotyczącego przykładowego użycia aplikacji stworzonej w AppSheet w branży budowlanej i instalatorskiej i nowych pomysłach w samym zarządzaniu i planowaniu pracy.