Meetup „Analityka danych z Google Cloud” – zapraszam na moją prelekcję (nagranie)

Serdecznie zapraszam na wydarzenie „Analityka danych z Google Cloud” organizowane przez FOTC z partnerstwem Google Cloud.

Wydarzenie odbędzie się online 22 września 2021 roku w godzinach 09:30-11:30.

W programie:

  • Bartosz Lewicki (FOTC) – 8 wskazówek usprawniających codzienną pracę w Arkuszach Google
  • Kacper Ptasiński (Google Cloud) –  Poznaj moc Arkuszy Google, czyli analizowanie Big Data przy wykorzystaniu Connected Sheets
  • Wojciech Szczepanik (Developico) – Niestandardowe źródła danych w AppSheet. BigQuery, Connected Sheets czy SQL?
  • Kamil Ciukszo (Alterdata.io) – Jak zbudować analitykę w firmie w oparciu o BigQuery?
 
Na koniec odbędzie się krótka sesja Q&A.

O czym będę opowiadał?

Które źródło danych wybrać? Czy moja licencja na to pozwala? Jak to skonfigurować? Jak nie zwariować od ilości danych? W trakcie prezentacji Wojciech odpowie na te pytania, aby wskazać moc możliwości, w których można użyć AppSheet. Nie obejdzie się bez AppSheet Automation!

Nagranie

Inne wpisy
19 lipca 2023
Znasz osobę w swoim zespole, która wydaje się być dobra we wszystkim? Mam na myśli dosłowną definicję słowa "dobry". Nie mistrzowski. Dobry.
1 lipca 2023
Ależ ten czas mija! Pod koniec roku 2020 po raz pierwszy napotkałem na AppSheet. Uwierzcie lub nie, ale wtedy poczułem, że to będzie dla mnie coś dużego.
19 czerwca 2023
Co-mentoring lub mentoring odwrócony to świetny sposób na rozwój umiejętności i zdobycie nowej perspektywy na prowadzenie biznesu w dobie nowoczesnych technologii.
17 czerwca 2023
Drugi kurs dla praktyków (szczególnie dla PM-ów, analityków biznesowych, studentów czy deweloperów) składający się z 8 modułów kończący się egzaminem.
17 czerwca 2023
Rynek chmury rozwija się w niezwykłym tempie. Wiele osób (w tym ja) widzi ogromny potencjał w działaniu cloud-native. Również w sferze Hardware!